KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4621018

nr 462 1018

Clowner, Wilhelm Kåge (1889-1960), olja på duk, signerad KÅGE, 55 x 46 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 23 april 2007

  • Tema
  • 23 apr

KÃ…GE

Tema april på Metropol är W

Läs mer om KÃ…GE